ПРОГРАМА «ОСОБИСТА ПЕНСІЯ» ДЛЯ МОРЯКІВ


Пенсійний план А


Професія моряка - це важка праця, за допомогою якої Ви заробляєте кошти для забезпечення гідного рівня життя своїй родині.

Чи замислювалися Ви про можливість мати прибуток на березі, не працюючи в морі? Виходячи на заслужений відпочинок, моряки, які працюють «під прапором», отримують лише мінімальну державну пенсію, розмір якої неможливо порівняти з розміром колишнього заробітку.

Альтернатива державної пенсії - програма «ОСОБИСТА ПЕНСІЯ» для моряків - допоможе Вам самостійно спланувати та забезпечити майбутнє ще протягом активної трудової діяльності в морі.

Умови програми «ОСОБИСТА ПЕНСІЯ» для моряків:


Час виходу на пенсію Ви визначаєте самі та вносите страхові платежі до позначеного Вами віку. Потім настає гарантований період виплат пенсії. Пенсійна програма розрахована таким чином, щоб мінімізувати Ваші витрати та забезпечити збереження коштів за будь-яких обставин.

Виплати проводяться за основними ризиками:


• після завершення дії договору;
• у разі смерті в період дії договору.

Виплати також проводяться за додатковими ризиками:


• захворювання критичної хворобою (інфаркт міокарда, інсульт, рак, ниркова недостатність, хвороби, які вимагають пересадки життєво важливих органів і захворювання, які вимагають аортокоронарного шунтування);
• травматичні ушкодження внаслідок нещасного випадку в побуті;
• отримання інвалідності 1 групи.

Додаткові умови:


Звільнення від сплати страхових платежів у разі настання інвалідності 1 групи.

Можливість страхового покриття за додатковими ризиками. Вибір періодичності сплати страхових внесків (щомісячно, щоквартально, раз на півроку або щорічно). Вибір валюти страхування (гривня, долар США або євро).

Договір діє 24 години.

Про всі діючі програми для моряків, а також членів їх сімей, Вам детально розкажуть співробітники компанії ПрАТ " СК" Ейгон Лайф Україна" (Aegon Life Ukraine).

Питання-відповідь

Каким образом необходимо вносить платежи?

Страховые платежи должны вноситься страхователем в указанные в договоре страхования сроки.

Aegon Life Ukraine рекомендует пользоваться следующими платежными сервисами для оплаты страховых платежей:

- Сеть киосков самообслуживания АТ «Райффайзен Банк Аваль» без дополнительных комиссий.
- Сеть отделений АТ «Укрсиббанк» без дополнительных комиссий.
- Сеть отделений АТ «Райффайзен Банк Аваль». При этом со страхователя в пользу банка будет взиматься комиссия в размере 0,8% от суммы платежа, но не менее 10 гривен.
- Система интернет-платежей Portmone.com, комиссия за пользование сервисом устанавливается администрацией данного сервиса.

Если у страхователя есть собственный счет в банке, он может перевести деньги на расчетный счет Aegon Life Ukraine , дав платежное поручение своему банку.

Также страхователь может дать доверенность бухгалтерии своего предприятия перечислять сумму страхового платежа за счет его заработной платы на расчетный счет Aegon Life Ukraine.

Что необходимо сделать, чтобы внести изменение в договор страхования? Какие существуют исключения из страховых случаев? До переліку питання-відповідь