ПРОГРАМА «ОСОБИСТА ПЕНСІЯ» ДЛЯ МОРЯКІВ


Пенсійний план А


Професія моряка - це важка праця, за допомогою якої Ви заробляєте кошти для забезпечення гідного рівня життя своїй родині.

Чи замислювалися Ви про можливість мати прибуток на березі, не працюючи в морі? Виходячи на заслужений відпочинок, моряки, які працюють «під прапором», отримують лише мінімальну державну пенсію, розмір якої неможливо порівняти з розміром колишнього заробітку.

Альтернатива державної пенсії - програма «ОСОБИСТА ПЕНСІЯ» для моряків - допоможе Вам самостійно спланувати та забезпечити майбутнє ще протягом активної трудової діяльності в морі.

Умови програми «ОСОБИСТА ПЕНСІЯ» для моряків:


Час виходу на пенсію Ви визначаєте самі та вносите страхові платежі до позначеного Вами віку. Потім настає гарантований період виплат пенсії. Пенсійна програма розрахована таким чином, щоб мінімізувати Ваші витрати та забезпечити збереження коштів за будь-яких обставин.

Виплати проводяться за основними ризиками:


• після завершення дії договору;
• у разі смерті в період дії договору.

Виплати також проводяться за додатковими ризиками:


• захворювання критичної хворобою (інфаркт міокарда, інсульт, рак, ниркова недостатність, хвороби, які вимагають пересадки життєво важливих органів і захворювання, які вимагають аортокоронарного шунтування);
• травматичні ушкодження внаслідок нещасного випадку в побуті;
• отримання інвалідності 1 групи.

Додаткові умови:


Звільнення від сплати страхових платежів у разі настання інвалідності 1 групи.

Можливість страхового покриття за додатковими ризиками. Вибір періодичності сплати страхових внесків (щомісячно, щоквартально, раз на півроку або щорічно). Вибір валюти страхування (гривня, долар США або євро).

Договір діє 24 години.

Про всі діючі програми для моряків, а також членів їх сімей, Вам детально розкажуть співробітники компанії ПрАТ " СК" Ейгон Лайф Україна" (Aegon Life Ukraine).

Питання-відповідь

Сколько нужно платить, если договор номинирован в валюте?

Согласно действующему законодательству, для договоров страхования, заключенных резидентами, страховые платежи и выплаты должны производиться в национальной валюте.

Если договор номинирован в иностранной валюте, то платеж должен осуществляться в национальной валюте по курсу НБУ на дату оплаты страхового платежа.

Какие существуют исключения из страховых случаев? Что нужно сделать, чтобы застраховаться в Aegon Life? До переліку питання-відповідь