Своя пенсія


Гроші розділяють життя людини на три етапи: безтурботне дитинство, коли усі наші потреби забезпечують батьки; активний вік, коли з кожним днем ми намагаємося заробляти більше, щоб задовольняти постійно зростаючі запити родини; і пенсія, коли на жаль, більшість із нас вимушена думати не про те, що купити, а про те, від чого відмовитися. Чи можна змінити своє майбутнє? Чи може пенсія стати справді «золотим часом»? Декотрі з нас розраховують на турботу та фінансову підтримку дітей, однак чи варто перекладати на їх плечі тягар, якщо є можливість завчасно спланувати своє життя на схилі віку?

Візьміть на себе відповідальність за своє забезпечене майбутнє!

Програма накопичувального страхування життя «Своя пенсія» дозволить вам вирішити одночасно дві задачі:

  1. 1. забезпечить ваш звичний спосіб життя після виходу на заслужений відпочинок:
    надійне накопичення грошей дозволить вам отримувати «свою» пенсію додатково до державної. Ви самостійно зможете забезпечити собі всі умови аби займатися улюбленим хобі, повноцінно відпочивати, подорожувати, дбати про своє здоров’я та бавити онуків.

  2. 2. надасть унікальний фінансовий захист на випадок втрати працездатності:
    з першого дня дії договору ви отримаєте страховий захист на час втрати працездатності через отриману травму, інвалідність або діагностику серйозного захворювання.

Додаткове пенсійне забезпечення. Як це працює?

Валентина (42 роки) накопичує собі на пенсію 150 000 грн. до 60-річчя. Вона уклала договір накопичувального страхування життя за програмою «Своя пенсія» з наступними умовами:

Строк внесення платежів

18 років

Перший платіж за договором*

6 886 грн.

Страховий захист на випадок:


  • інвалідності I, II групи

100 000 грн.

  • травматизму

70 000 грн.

Сума, яку отримає Валентина, досягнувши 60 років, із урахуванням інвестиційного доходу **

293 250 грн.***

* щорічна індексація платежу – 5%.
** у цьому прикладі – 12% річних на весь період дії програми.
*** можна отримати всю суму одразу або щомісячними виплатами протягом 10-20 років.  


Питання-відповідь

Що таке андеррайтинг?

Андеррайтинг (чи оцінка ризиків) — це процес аналізу запропонованих на страхування ризиків, прийняття рішення про страхування того чи іншого ризику та визначення адекватної ризику тарифної ставки та умов страхування.

Які існують виключення зі страхових випадків? Скільки потрібно платити, якщо договір номіновано у валюті? До переліку питання-відповідь