Своя пенсія


Гроші розділяють життя людини на три етапи: безтурботне дитинство, коли усі наші потреби забезпечують батьки; активний вік, коли з кожним днем ми намагаємося заробляти більше, щоб задовольняти постійно зростаючі запити родини; і пенсія, коли на жаль, більшість із нас вимушена думати не про те, що купити, а про те, від чого відмовитися. Чи можна змінити своє майбутнє? Чи може пенсія стати справді «золотим часом»? Декотрі з нас розраховують на турботу та фінансову підтримку дітей, однак чи варто перекладати на їх плечі тягар, якщо є можливість завчасно спланувати своє життя на схилі віку?

Візьміть на себе відповідальність за своє забезпечене майбутнє!

Програма накопичувального страхування життя «Своя пенсія» дозволить вам вирішити одночасно дві задачі:

  1. 1. забезпечить ваш звичний спосіб життя після виходу на заслужений відпочинок:
    надійне накопичення грошей дозволить вам отримувати «свою» пенсію додатково до державної. Ви самостійно зможете забезпечити собі всі умови аби займатися улюбленим хобі, повноцінно відпочивати, подорожувати, дбати про своє здоров’я та бавити онуків.

  2. 2. надасть унікальний фінансовий захист на випадок втрати працездатності:
    з першого дня дії договору ви отримаєте страховий захист на час втрати працездатності через отриману травму, інвалідність або діагностику серйозного захворювання.

Додаткове пенсійне забезпечення. Як це працює?

Валентина (42 роки) накопичує собі на пенсію 150 000 грн. до 60-річчя. Вона уклала договір накопичувального страхування життя за програмою «Своя пенсія» з наступними умовами:

Строк внесення платежів

18 років

Перший платіж за договором*

6 886 грн.

Страховий захист на випадок:


  • інвалідності I, II групи

100 000 грн.

  • травматизму

70 000 грн.

Сума, яку отримає Валентина, досягнувши 60 років, із урахуванням інвестиційного доходу **

293 250 грн.***

* щорічна індексація платежу – 5%.
** у цьому прикладі – 12% річних на весь період дії програми.
*** можна отримати всю суму одразу або щомісячними виплатами протягом 10-20 років.  


Питання-відповідь

Що таке інвестиційний дохід?

Інвестиційний дохід — це дохід, який компанія отримує від інвестицій у різні галузі економіки України відповідно до законодавства.


Страхувальник укладає договір довгострокового накопичувального страхування життя зі страховиком на завчасно обумовлений строк з фіксованими регулярними внесками, які клієнт визначає згідно зі своїм фінансовим положенням. По закінченні строку дії договору вигодонабувач отримує гарантовану страхову суму з урахуванням інвестиційного доходу.

Згідно зі статтею 9 Закону України «Про страхування» та Правилами страхування життя Aegon Life, інвестиційний дохід страхувальника Aegon Life складається з двох частин:
— гарантований інвестиційний дохід – це норма дохідності, що враховується при розрахунку страхового тарифу по договору страхування та розмір якої не може перевищувати 4% річних.
— додатковий інвестиційний дохід (бонус), який визначається страховиком один раз на рік за результатами інвестування резервів зі страхування життя.

Чим відрізняються ризикові програми страхування життя від накопичувальних програм? Які існують виключення зі страхових випадків? До переліку питання-відповідь