Накопичувальні програми

Пропонуємо Вам розглянути в якості «соціального пакету» компанії програму довгострокового страхування життя від Aegon Life Ukraine «Цінні кадри», яка передбачає:

  • Створення гарантованого соціального капіталу для будь-якого робочого місця;
  • Надання широкого страхового захисту на випадок смерті чи інвалідності співробітника.


Головна перевага цього виду страхування – забезпечення страхового захисту та створення фінансового капіталу, що знаходиться в розпорядженні компанії та може акумулюватися не тільки для конкретної особи, а фактично для штатної одиниці підприємства. Страхувальником (власником договору страхування) виступає компанія, що має право змінювати склад застрахованих осіб та їхні частки у виплатах.


Переваги довгострокового страхування життя співробітників:

  • Зменшення плинності кадрів;
  • Мотивація кадрів в довгостроковій перспективі;
  • Внесення страхових платежів на витрати підприємства;
  • Зменшення бази оподаткування компанії;
  • Кошти, що накопичуються протягом строку дії договору страхування, залишаються власністю підприємства чи виплачуються співробітникам у певних частках;
  • Можливість виділення матеріальної допомоги співробітнику чи членам його родини у випадку інвалідності чи смерті співробітника (за рахунок страхової компанії);
  • Покращення іміджу компанії та її керівництва зокрема.

Приклад розподілу сформованих коштів по програмі «Цінні кадри»:


Термін роботи в компанії Варіанти розподілу страхової суми


1-5 років 50% - вигодонабувачем є підприємство
50% - вигодонабувачем є співробітник


5-7 років 25% - вигодонабувачем є підприємство
75% - вигодонабувачем є співробітник


8 та більше років 100% - вигодонабувачем є співробітник


Питання-відповідь

Що станеться, якщо я не внесу страховий платіж вчасно?

Відповідальність страховика за додатковими ризиками відновлюється наступного дня після погашення страхувальником заборгованості по несплачених страхових платежах по договору страхування. Строк відповідальності при цьому не продовжується.


Наслідком несплати чи несвоєчасної сплати страхового платежу за додатковими ризиками (інвалідність з будь-якої причини, критичні захворювання, травматичне ушкодження чи захворювання в результаті нещасного випадку) буде втрата страхового покриття на період існування заборгованості по сплаті страхових платежів. За основними ризиками «Смерть» та «Дожиття» страхова виплата зменшується на суму заборгованості по сплаті страхових платежів. (Пункти 6.12 та 6.13 Правил страхування життя).

Що таке андеррайтинг? Яким чином необхідно вносити платежі? До переліку питання-відповідь