Ризикові програми

В соціальному пакеті багатьох українських та міжнародних компаній є програма страхування життя співробітників від нещасних випадків. Компанія Aegon Life Ukraine пропонує набір як стандартних страхових ризиків, так і ризиків, що набувають широкої популярності в якості альтернативи медичному страхуванню чи доповнення до існуючої медичної програми.

Серед стандартних ризиків:

  • Смерть з будь-якої причини (виплата – 100% від страхової суми);
  • Смерть в результаті нещасного випадку (виплата – 100% від страхової суми);
  • Смерть внаслідок ДТП (виплата – 100% від страхової суми);
  • Інвалідність І-ІІІ грн. з будь-якої причини (виплата І гр. – 100%, ІІ – 80%, ІІІ – 60% від страхової суми);
  • Інвалідність І-ІІІ грн. в результаті нещасного випадку (виплата І гр. – 100%, ІІ – 80%, ІІІ – 60% від страхової суми).

Додаткові ризики включають:

Критичні захворювання (У випадку встановлення у застрахованої особи критичного захворювання компанія виплачує 100% від страхової суми, яку співробітник може витратити на лікування чи вартісну операцію. Оскільки згідно зі стандартними договорами медичного страхування критичні захворювання входять до переліку виключень або обмежені певним лімітом, страхування по цьому ризику є важливим та необхідним доповненням до медичного страхування).


Травматичне пошкодження чи тимчасова втрата працездатності (Страхова виплата здійснюється у відповідному процентному співвідношенні від страхової суми в залежності від отриманих застрахованою особою травм та дозволяє співробітнику провести ефективне лікування й в більш стислі строки повернутися до виконання своїх обов’язків).


Госпіталізація (В залежності від страхової суми страхова компанія виплачує фіксовані страхові виплати за кожен день перебування застрахованої особи на стаціонарному лікуванні чи амбулаторному лікуванні після хірургічного втручання внаслідок пошкодження чи захворювання).


Лікарняний лист в результаті нещасного випадку (В залежності від страхової суми Aegon Life Ukraine виплачує фіксовані страхові виплати за кожен день перебування застрахованої особи на лікарняному внаслідок нещасного випадку).


Основними перевагами ризикових програм є їхня невисока вартість порівняно з розміром страхового покриття та можливість формувати соціальний захист співробітників компанії без великих грошових витрат.

Питання-відповідь

Що таке страхування життя?

Страхування життя — це фінансовий інструмент, що дозволяє передбачити фінансові наслідки непередбачуваних життєвих обставин (втрата родиною годувальника, побутовий чи трудовий травматизм тощо).

Що таке андеррайтинг? Коли починає діяти договір страхування? До переліку питання-відповідь