Пенсійні програмиСпівробітник, який чимало років пропрацював в компанії, замислюється, що станеться після виходу на пенсію? Чи буде йому достатньо державної пенсії для підтримки гідного рівня життя? Що трапиться з добробутом його родини?


Все більше українців розуміють, що для отримання гідних пенсійних виплат та необхідного соціального захисту по закінченні трудової кар’єри державного пенсійного забезпечення буде недостатньо.


У випадку наявності в компанії корпоративної пенсійної програми, співробітник після виходу на пенсію отримує значну фінансову підтримку та соціальний захист у вигляді регулярних пенсійних виплат від страхової компанії, що допоможуть забезпечити звичний рівень життя.


Програми корпоративного пенсійного страхування допомагають:


  • Знизити плинність кадрів, підвищити лояльність персоналу;
  • Матеріально стимулювати співробітників;
  • Забезпечити фінансовий захист співробітників компанії та членів їхніх родин на випадок втрати годувальника;
  • Підвищити імідж компанії як роботодавця;
  • Укріпити командний дух та підвищити корпоративну культуру;
  • Створити накопичувальний резерв компанії.

Існує можливість обрати пенсію на строк чи довічні пенсійні виплати.

Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, звертайтеся у відділ по роботі з корпоративними клієнтами  Aegon Life Ukraine  

Питання-відповідь

Скільки потрібно платити, якщо договір номіновано у валюті?

Відповідно до чинного законодавства, для договорів страхування, укладених резидентами, страхові платежі та виплати повинні здійснюватися в національній валюті.


Якщо договір номіновано в іноземній валюті, то платіж має здійснюватися в національній валюті по курсу НБУ на дату сплати страхового платежу.

Чи можна застрахувати людину, яка знаходиться на лікуванні? Що таке страхування на випадок дожиття? До переліку питання-відповідь