Пенсійні програмиСпівробітник, який чимало років пропрацював в компанії, замислюється, що станеться після виходу на пенсію? Чи буде йому достатньо державної пенсії для підтримки гідного рівня життя? Що трапиться з добробутом його родини?


Все більше українців розуміють, що для отримання гідних пенсійних виплат та необхідного соціального захисту по закінченні трудової кар’єри державного пенсійного забезпечення буде недостатньо.


У випадку наявності в компанії корпоративної пенсійної програми, співробітник після виходу на пенсію отримує значну фінансову підтримку та соціальний захист у вигляді регулярних пенсійних виплат від страхової компанії, що допоможуть забезпечити звичний рівень життя.


Програми корпоративного пенсійного страхування допомагають:


  • Знизити плинність кадрів, підвищити лояльність персоналу;
  • Матеріально стимулювати співробітників;
  • Забезпечити фінансовий захист співробітників компанії та членів їхніх родин на випадок втрати годувальника;
  • Підвищити імідж компанії як роботодавця;
  • Укріпити командний дух та підвищити корпоративну культуру;
  • Створити накопичувальний резерв компанії.

Існує можливість обрати пенсію на строк чи довічні пенсійні виплати.

Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, звертайтеся у відділ по роботі з корпоративними клієнтами  Aegon Life Ukraine  

Питання-відповідь

Чи можна застрахувати людину, яка знаходиться на лікуванні?

Частіше за все можливо. Aegon Life на основі отриманих даних про стан здоров’я застрахованої особи може запропонувати страховий тариф чи розширити перелік виключень зі страхових випадків. В деяких випадках Aegon Life має право відмовити в укладенні договору страхування.

Що необхідно робити при настанні страхової події? Як формується інвестиційний дохід? З чого він складається? До переліку питання-відповідь