Переваги корпоративного страхування

Персонал компанії – це її актив, який постійно розвивається та безпосереднім чином впливає на досягнення нею стратегічних цілей. В умовах жорсткої конкуренції для кожної компанії важливо створити професійний, активний, мотивований колектив та максимально ефективно видобувати кадрову політику.


Корпоративні програми страхування життя – надійний фінансовий інструмент формування ефективного соціального пакету співробітників, створення духу високої мотивації колективу, залучення найбільш цінних кадрів для довгострокової та продуктивної роботи заради процвітання Вашої компанії.


Корпоративні програми страхування допомагають:

 • Знизити плинність кадрів, підвищити рівень лояльності співробітників;
 • Матеріально стимулювати персонал;
 • Забезпечити фінансовий захист співробітників компанії та їхніх сімей у випадку втрати годувальника;
 • Підвищити імідж Вашої компанії як працедавця;
 • Укріпити командний дух та підвищити корпоративну культуру;
 • Створити накопичувальний резерв компанії;
 • Отримати додатковий прибуток.

Корпоративні програми страхування для співробітників - це:

 • Отримання значної суми у власному розпорядженні по закінченні строку дії договору страхування;
 • Соціальний захист співробітників та їхніх сімей;
 • Визнання цінності співробітника від підприємства;
 • Впевненість у майбутньому;
 • Інвестиційний дохід.

Корпоративні програми страхування гнучкі до потреб клієнта. В залежності від критеріїв, визначених роботодавцем, Aegon Life Ukraine може запропонувати окреме страхове покриття керівного складу компанії, менеджерів середньої ланки, спеціалістів та інших співробітників.


Багаторічний досвід роботи в Україні дозволяє Aegon Life Ukraine підібрати страхову програму, що максимально відповідає індивідуальним потребам кожного клієнта.

Питання-відповідь

Що необхідно зробити, щоб внести зміни до договору страхування?

Ви можете оформити заяву на внесення змін до договору страхування, в якій необхідно викласти суть бажаних змін.


Компанія її розгляне та повідомить про можливості внесення в договір страхування таких змін. Форми заяв Ви можете взяти на сайті компанії, Центрі сприяння продажів чи у Вашого консультанта.

Зміни набувають чинності після підписання додаткової угоди страховою компанією та Вами. В деяких випадках у відповідь на Вашу заяву Вам буде наданий акт про внесення таких змін.

Деякі зміни вносяться до договору страхування лише в річницю, як, наприклад, валюта страхування, періодичність сплати страхових платежів, розмір страхової суми.

Ви можете будь-якої миті змінити особисту та контактну інформацію страхувальника чи застрахованої особи.

Не можна змінити програму страхування, збільшити чи зменшити термін дії договору страхування, змінити застраховану особу для індивідуального договору страхування життя.

Скільки потрібно платити, якщо договір номіновано у валюті? Чим відрізняються ризикові програми страхування життя від накопичувальних програм? До переліку питання-відповідь