TAS Group купує український бізнес Групи AegonГрупа Aegon повідомляє про досягнення домовленості про продаж 100% акцій ПРАТ «СК« Ейгон Лайф Україна» страховій групі TAS Group і про вихід з українського ринку. Сторони домовилися не розголошувати умови угоди.


Після того як будуть виконані умови закриття угоди, які включають отримання належного дозволу регулятивних органів, TAS Group має намір об'єднати бізнес ПРАТ «СК «Ейгон Лайф Україна» з власним бізнесом в сегменті страхування життя під брендом ТАС Life. Таке об'єднання дозволить сформувати гравця, який займе 2-гу позицію на українському ринку страхування життя. Всі існуючі договори з клієнтами продовжуватимуть свою дію на попередніх умовах.


Габор Кепеч, Генеральний директор Aegon CEE, прокоментував рішення Групи Aegon наступним чином: «Ми впевнені у тому, що про довгострокові інтереси наших українських клієнтів найкраще зможуть подбати експерти TAS Group. Ми також хочемо висловити щиру подяку усім нашим співробітникам за відданість своїй справі, лояльність та видатні результати роботи».


За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до наших спеціалістів з підтримки клієнтів:


Гаряча лінія: 0 800 500 525
Skype: Aegon_Life_Ukraine
E-mail: client_service@aegon.ua