Підтримка клієнтів

Інвестиційний дохід та як він нараховується


Що таке інвестдохід?

Це результат діяльності нашої компанії з інвестування коштів клієнтів протягом року. Aegon Life Ukraine притримується зваженого підходу у своїй інвестиційній політиці – співпрацює лише з найбільшими державними банками та банками із міжнародним капіталом. Ще одним надійним інструментом інвестування є облігації державного запозичення. Такий підхід називається «консервативним» і дозволяє надійно захистити накопичення клієнтів від інфляції, а також отримати поміркований інвестиційний прибуток.


Зароблені кошти розподіляються між усіма клієнтами, які придбали накопичувальні програми страхування, та компанією у співвідношенні 85% та 15%. Чим більше заробляють клієнти – тим більше заробляє компанія. Це взаємовигідний процес. 


1.png
Куди Aegon витрачає 15% інвестдоходу?

Компанія управляє коштами клієнтів, а для забезпечення її діяльності 15% інвестдоходу спрямовуються на поточні витрати: оренду офісних приміщень, оплату комунальних послуг, заробітну плату працівників, сплату податків, організацію та підтримку клієнтського сервісу, тощо.


2.png 


Які кошти працюють на формування інвестдоходу?

Більшість договорів страхування складаються з двох частин, які можна умовно назвати «Захист» та «Накопичення». Частина страхового платежу, що забезпечує захисну функцію договору, не приймає участь у формуванні інвестдоходу. «Накопичувальна» частина платежу спрямовується на формування математичних резервів. Щоб збільшити та захистити заощадження клієнтів від інфляції, компанія постійно інвестує ці математичні резерви, авансові платежі (за бажанням клієнти можуть вносити страхові платежі наперед), а також раніше отриманий інвестдохід.


3.png


З чого складається інвестдохід?

Інвестдохід складається з двох частин: гарантованого доходу та додаткового (ДІД). Гарантований % інвестдоходу дорівнює 4% для договорів у гривні та 2% в іноземній валюті. Оскільки гарантований дохід враховується для зменшення розміру страхових платежів за договором, клієнти не отримують його на руки. ДІД, в свою чергу, нараховується та розподіляється між клієнтами компанії щорічно.4.pngВід чого ще залежить сума ДІД?

Сума нарахованого ДІД також залежить від своєчасної сплати страхових платежів: якщо протягом року була заборгованість, нарахувань буде менше. З іншого боку, якщо клієнт вносить авансові платежі, тобто оплачує договір наперед, то сума ДІД буде більшою. Чим більша сума авансу – тим кращий фінансовий результат для клієнта.5.pngЯк розподіляється інвестдохід?

Принцип розподілу простіше зрозуміти на прикладі однієї заробленої гривні інвестдоходу за окремим договором. 15 копійок належать компанії – це кошти, які необхідні для ведення бізнесу. Ще близько 3 копійок (або 4% для договорів у гривні від 85 копійок) вираховуються як зменшення страхового платежу під час укладання договору. Таким чином клієнт отримує близько 82 копійок, які беруть участь у формуванні та нарахуванні ДІД в наступних роках.6.png


Як збільшується страхова сума за рахунок ДІД?

Після того як компанія визначила розмір ДІД для кожного конкретного договору, вона враховує ці кошти як додатковий платіж за основними випадками – «Смерть» та «Дожиття». Тому страхові суми за цими випадками збільшуються. Це не впливає на розмір страхових платежів за договором.Коли можна отримати інвестдохід?

- як частину страхової виплати:
      - наприкінці дії договору;
      - щорічно, якщо договором передбачена періодична виплата накопичень (ануїтет);
      - у випадку смерті клієнта (отримує родина).
- к частину викупної суми під час дострокового розірвання договору.Додаткову інформацію стосовно інвестдоходу можна отримати:

- Персональний кабінет: my.aegon.ua
- Офіційний канал на YouTube: www.youtube.com/user/FidemLifeOfficial
- Skype: aegon_life_ukraine
+380 44 281 09 31 (для дзвінків з України та із закордону)
- Гаряча лінія: 0 800 500 525 (безкоштовно по Україні)