Показники надійності


Запас фінансової надійності

Станом на 31 грудня 2015 року сума активів під управлінням (394,6 млн грн) на 32% перевищує розмір страхових резервів (299,4 млн грн) – це свідчить про високий запас фінансової надійності компанії. У абсолютному вираженні запас платоспроможності Aegon Life Ukraine становить 95,2 млн. грн.


Ліквідність активів


Aegon Life Ukraine неухильно притримується зваженої та продуманої інвестиційної політики. Наші інвестменеджери обирають лише надійних партнерів і наразі інвестують кошти клієнтів та кошти компанії лише у банки з міжнародним капіталом (депозити). Вони отримують постійну підтримку та супервізію від команди asset-менеджерів Групи.


Потужний акціонер


Aegon Group, частиною якої є Aegon Life Ukraine, – одна з найбільших страхових груп у світі з центральним офісом у Гаазі (Нідерланди). Багаторічний досвід роботи Групи на більш, ніж 20 ринках світу допомагає українському офісу бачити перспективи розвитку в Україні та пропонувати клієнтам обслуговування, яке відповідає найвищим міжнародним стандартам.


Історія виконання зобов’язань перед клієнтами


Починаючи з 2009 року Aegon Life Ukraine здійснила страхових виплат на суму більше, ніж 42 млн. грн. Понад 8 000 клієнтів компанії отримали кошти, які допомогли їм впоратися із непередбачуваними обставинами, а також реалізувати свої життєві задачі та плани. Частка виплат за договорами, термін дії яких добіг кінця (ризик «дожиття»), зростає щорічно і за результатами 2015 року склала 45%.


Співробітництво з надійними перестраховиками


Компанія працює з надійними перестраховиками, репутація яких на світовому ринку бездоганна. Це компанії Gen Re та RGA.